तस्करीको पैसाबाट सशस्त्र प्रहरी बल पकाहामैनपुरका ईन्चार्ज सिंह मालामाल।

सशस्त्र प्रहरी बल पकाहामैनपुरका ईन्चार्ज चुनचुन सिंहको नेतृत्वमा तस्करी।

103

- Advertisement -

वीरगंज । पर्सा जिल्लाको ग्रामिण क्षेत्रमा रहेको पकाहामैनपुरको धोरे नाकाबाट खुल्लेयाम रुपमा लत्ताकपडा, हाडयेवर, रंगा, भैंसी, किराना सामग्री, पेट्रोलियम पदार्थ लगायतका सामग्रीहरुको निर्वाध रुपमा तस्करी भईरहेको छ ।
सशस्त्र प्रहरी बल पकाहामैनपुरको धोरे नाकाबाट प्रहरीहरुकै सामुनेबाट खुल्लेयाम तस्करीहरु भईरहेको स्थानिय प्रत्यक्षदर्शीहरुले बताएका छन् । सशस्त्र प्रहरी बल पकाहामैनपुरका ईन्चार्ज चुनचुन सिंहले तस्करहरु सँग महिनवारी लिएकै कारण निर्वाध रुपमा तस्करी भईरहेको स्थानियहरुले गुनासो गरेका छन् । सशस्त्र प्रहरी बल पकाहामैनपुरका ईन्चार्जले महिनाको १ लाख देखि ५ लाख सम्म तस्करहरुबाट महिनवारी बुझदै आएको स्रोतको दाबी रहेको छ । रातीको करिब १० बजे देखि बिहान ४ बजे सम्म सो क्षेत्रबाट निर्वाध रुपमा तस्करी हुने गरेको समाचार स्रोतले जनाएको छ ।
सो क्षेत्रबाट  दैनिक रुपमा नेपालबाट अबैध मदिरा , डिजेल , पेट्रोल , र भारतबाट लत्ताकपडा, हाडयेवर, रंगा, भैंसी, किराना सामग्री लगायतका तस्करी भईरहेको समाचार  छ । सो क्षेत्रमा दैनिक नजरना ईन्चार्ज सिंहले बुझीरहेको श्रोतको दाबी छ ।
प्रहरी नायब निरिक्षक सिंहले सशस्त्र प्रहरी संगठनमा राम्रो पकड भएकै कारण उनी आफ्नो जिज्यान लगाएर तस्करी गराईरहेको उनले नै हवाला पनि दिदै आएका छन् ।  सो सम्बन्धमा सशस्त्र प्रहरी ईन्चार्ज सिंहसंग  सम्पर्क गर्दा उनले आफ्नो क्षेत्रबाट कुनै पनि सामानको तस्करी नभईरहेको दाबी गरे ।
यस्ता सशस्त्र प्रहरीहरुका कारणले पूरा संगठन नै बदनाम भइरहेको हुनाले यस गतिविधि तर्फ सम्बन्धित निकायको ध्यान जान अति आवश्यक रहेको देखिएको छ ।

Leave A Reply

Your email address will not be published.